Speakers

13 speakers

Filters

List of Speakers

  1. Antti Alila antti-alila (1)
  2. Denis Cepun denis-cepun (4)
  3. Drazen Dodik drazen-dodik (3)
  4. Heidi Enho heidi-enho (1)
  5. Henrik Blåfield henrik-blfield (1)
  6. Ilkka Kaskisaari ilkka-kaskisaari (2)
  7. Jani Nevalainen jani-nevalainen (3)
  8. Kimmo Bergius kimmo-bergius (1)
  9. Magnus Mårtensson Magnus-Martensson (12)
  10. Matteo Pagani matteo-pagani (3)
  11. Microsoft Suomi microsoft-suomi (18)
  12. Nicklas Halme nicklas-halme (1)
  13. Toni Peramaki toni-peramaki (1)