Gala Finałowa Imagine Cup 2016

Play Gala Finałowa Imagine Cup 2016
Sign in to queue

Description

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia Finałów konkursu Imagine Cup 2016! Będzie to niezwykła okazja, aby zaczerpnąć intensywnej dawki inspiracji, która będzie płynąć z prezentowanych projektów - sam konkurs powszechnie znany jest jako technologiczne mistrzostwa świata studentów.

Microsoft Imagine Cup, konkurs znany jako technologiczne mistrzostwa świata studentów, wkracza właśnie w swoją decydującą fazę. W tegorocznej, 14. edycji jury właśnie wyłoniło 15 najlepszych projektów w 3 kategoriach: Innowacje, Gry oraz Projekty Społeczne. Najsilniej reprezentowane są Białystok, Łódź i Warszawa. Do finału dostały się również zespoły z Cieszyna, Dębicy, Gdańska, Krakowa, Poznania i Rzeszowa. Podczas Gali konkursu dowiemy się, które z nich będą miały szansę reprezentować Polskę podczas światowych rozgrywek Imagine Cup 2016 w Seattle. Na zwycięzców w każdej z kategorii w finałach światowych czeka 50 tys. dolarów.

Podobnie jak w poprzednich latach, współorganizatorem konkursu jest Instytut Wzornictwa Przemysłowego, a honorowy patronat nad imprezą tym razem objęły Ministerstwo Rozwoju, Ministerstwo Cyfryzacji i Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Partnerami merytorycznymi zostały firmy: Zernike – Meta Ventures oraz DotConnect. Wydarzenie sponsorują: Grupa Energa, Profi Auto, Billennium, Neuca, QBurst, partnerami konkursu są Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Agencja Rozwoju Przemysłu, Twist, Swiss Contribution.

 

Agenda wydarzenia:

10:00 - 10:50

UROCZYSTE OTWARCIE

10:50 - 11:00

OGŁOSZENIE FINALISTÓW (TOP5)

11:00 - 12:15

BLOK PREZENTACJI W KATEGORII WORLD CITIZENSHIP

12:15 - 13:35

BLOK PREZENTACJI W KATEGORII GAMES

13:35 - 14:30

PRZERWA

14:30 - 16:00

BLOK PREZENTACJI W KATEGORII INNOVATION

16:00 - 17:00

OBRADY VIP JURY

17:00 - 18:00

GALA FINAŁOWA

 

Gorąco zachęcamy do dzielenia się przemyśleniami dotyczącymi Finałów Imagine Cup 2016 w Social Media. Zapamiętajcie hashtagi #ICPoland oraz #ImagineCup i używajcie je zawsze, kiedy piszecie o Imagine Cup na Twitterze lub Facebooku! Wasz feedback jest dla nas bardzo ważny!

 

Bądźcie z nami na:

Facebooku: https://www.facebook.com/MSFTImaginePL/?fref=nf

Twitterze: https://twitter.com/MSFTImaginePL

Instagramie: https://www.instagram.com/imaginecuppoland/

 

Embed

Download

Download this episode

The Discussion

Add Your 2 Cents