Wprowadzenie do cyklu spotkań | Kurs Licencjonowania cz. 1

Download this episode

Download Video

Description

Zapraszamy na pierwszą część Kursu Licencjonowania autorstwa Sebastiana Wilczewskiego. Omówimy w nim tematykę poszczególnych odcinków oraz zakres wiedzy, jaki powinieneś już posiadać przed rozpoczęciem kursu.

Zapoznaj się z artykułem do tego webcastu: http://msdn.microsoft.com/pl-pl/library/licencjonowanie-narzedzi-deweloperskich.aspx 

Zobacz kolejny odcinek kursu https://channel9.msdn.com/Series/Kurs-licencjonowania/Przedstawienie-produktw-klienckich-Visual-Studio--Kurs-Licencjonowania-cz-2

Śledź cały kurs: https://channel9.msdn.com/Series/Kurs-licencjonowania

 

 

Embed

Format

Available formats for this video:

Actual format may change based on video formats available and browser capability.

  The Discussion

  • User profile image
   Tomek

   Witam,
   zapowiada się bardzo ciekawa seria podcastów. Po obejrzeniu samej zapowiedzi/wprowadzenia już nie mogę się doczekać kolejnych odcinków.

   Jedyne do czego muszę się przyczepić to dźwięk :) Musiałem pogłośnić wszystkie gałki na max'a. Może udało by się to jakoś poprawić.

   Pozdrawiam

  • User profile image
   tkowalczyk

   Witam,

   Również uważam, że to będzie bardzo ciekawa seria, gdyż porusza istotną tematykę o której się wie często "tylko ze słyszenia".

   Czekam na kolejne odcinki.

   pzdr

  • User profile image
   SebastianW

   W kolejnych odcinkach jest już lepiej Smiley

  • User profile image
   Krecik

   Pierwsze 4 minuty przedstawienie itd. to bezsensowna paplanina, którą można ująć w trzech zdaniach i dwóch slajdach. Może dobre dla humanistów. Dalej nie dotrwałem nie jestem cierpliwy, ale żądny wiedzy i konkretów.

  • User profile image
   SebastianW

   Krecik, ten podcast jest podcastem wprowadzajacym - jakby spisem treści. Konkretny są w kolejnych odcinkach - kilka z nich jest już opublikowanych. Zapraszam do zapoznania się z nimi.

  Comments closed

  Comments have been closed since this content was published more than 30 days ago, but if you'd like to send us feedback you can Contact Us.