Entries:
Comments:
Discussions:

Loading user information from Channel 9

Something went wrong getting user information from Channel 9

Latest Achievement:

Loading user information from MSDN

Something went wrong getting user information from MSDN

Visual Studio Achievements

Latest Achievement:

Loading Visual Studio Achievements

Something went wrong getting the Visual Studio Achievements

Wprowadzenie do cyklu spotkań | Kurs Licencjonowania cz. 1

12 minutes, 6 seconds

Download

Right click “Save as…”

Zapraszamy na pierwszą część Kursu Licencjonowania autorstwa Sebastiana Wilczewskiego. Omówimy w nim tematykę poszczególnych odcinków oraz zakres wiedzy, jaki powinieneś już posiadać przed rozpoczęciem kursu.

Zapoznaj się z artykułem do tego webcastu: http://msdn.microsoft.com/pl-pl/library/licencjonowanie-narzedzi-deweloperskich.aspx 

Zobacz kolejny odcinek kursu https://channel9.msdn.com/Series/Kurs-licencjonowania/Przedstawienie-produktw-klienckich-Visual-Studio--Kurs-Licencjonowania-cz-2

Śledź cały kurs: https://channel9.msdn.com/Series/Kurs-licencjonowania

 

 

Tags:

Follow the discussion

 • Oops, something didn't work.

  Getting subscription
  Subscribe to this conversation
  Unsubscribing
  Subscribing
 • TomekTomek

  Witam,
  zapowiada się bardzo ciekawa seria podcastów. Po obejrzeniu samej zapowiedzi/wprowadzenia już nie mogę się doczekać kolejnych odcinków.

  Jedyne do czego muszę się przyczepić to dźwięk :) Musiałem pogłośnić wszystkie gałki na max'a. Może udało by się to jakoś poprawić.

  Pozdrawiam

 • Witam,

  Również uważam, że to będzie bardzo ciekawa seria, gdyż porusza istotną tematykę o której się wie często "tylko ze słyszenia".

  Czekam na kolejne odcinki.

  pzdr

 • W kolejnych odcinkach jest już lepiej Smiley

 • KrecikKrecik

  Pierwsze 4 minuty przedstawienie itd. to bezsensowna paplanina, którą można ująć w trzech zdaniach i dwóch slajdach. Może dobre dla humanistów. Dalej nie dotrwałem nie jestem cierpliwy, ale żądny wiedzy i konkretów.

 • Krecik, ten podcast jest podcastem wprowadzajacym - jakby spisem treści. Konkretny są w kolejnych odcinkach - kilka z nich jest już opublikowanych. Zapraszam do zapoznania się z nimi.

Remove this comment

Remove this thread

Close

Comments closed

Comments have been closed since this content was published more than 30 days ago, but if you'd like to continue the conversation, please create a new thread in our Forums, or Contact Us and let us know.