Entries:
Comments:
Discussions:

Loading user information from Channel 9

Something went wrong getting user information from Channel 9

Latest Achievement:

Loading user information from MSDN

Something went wrong getting user information from MSDN

Visual Studio Achievements

Latest Achievement:

Loading Visual Studio Achievements

Something went wrong getting the Visual Studio Achievements

Kurs Windows Phone 7 - Część 1 - Wprowadzenie

41 minutes, 4 seconds

Download

Right click “Save as…”

Jest to pierwszy odcinek kursu programowania Windows Phone 7, autorstwa Maćka Grabka. W tym odcinku Maciek opowiada o podstawach WP7 jak również pokazuje jak napisać swoją pierwszą aplikację na nowej platformie mobilnej firmy Microsoft. Kolejny odcinek ukaże już za tydzień.

 

Tags:

Follow the discussion

 • Oops, something didn't work.

  Getting subscription
  Subscribe to this conversation
  Unsubscribing
  Subscribing
 • Materiały do części pierwszej znajdują się pod tym adresem.

 • Microsoft PolskaMSpl Microsoft Polska

  Zapraszamy do obejrzenia części 2: http://channel9.msdn.com/posts/Kurs-Windows-Phone-7-Cz-2-Style-i-kontrolki

 • Brawo, brawo, milo zobaczyc cos w rodzimym jezyku na ch9 i do tego w temacie wp7dev.
  Keep up the good work jak to mowia.

 • protechnologia.plprotechnolo​gia.pl

  Dopiero zastanawiam się nad rozpoczęciem swojej przygody z WP i mam jedno pytanko. Czy publikacja własnego oprogramowania w WP Markecie jest tak samo ograniczona dla mieszkańców, niektórych krajów (w tym Polski), jak ma to miejsce w przypadku Android Market?
  ---
  Opolski Portal Programistyczny
  http://programowanie.opole.pl

 • @protechnologia.pl: Polska znajduje się w zasięgu MarketPlace dla WP7, więc nie ma z tym większych problemów.

 • xaoxao

  Szkoda że tak wysoka opłata licencyjna :/ za 100$/rok przy przewidywalnym niskim dość zarobku to mało kto zarobi chociaż na to by mu się zwróciła wpłacona kasa

 • crow6crow6

  Jaki jest sens zachęcania ludzi do programowania na WP7 skoro w Polsce nie można nawet oficjalnie aktywować tego systemu?

 • @xao:

  programowanie na iPhone wiąże się z analogiczną opłatą przy czym musi ona być uiszczona z góry, a w przypadku WP7 od razu mamy dostęp do narzędzi i API, a dopiero w momencie naszego "wejścia" na rynek wpłacamy 100$.
  Biorąc pod uwagę skalę rynku oraz limit 100 darmowych zgłoszeń aplikacji (pisałem o tym na moim blogu), który jest w tych 100$, to nie jest to wygórowana cena
  @crow6 - taki, że jak będzie już możliwość, to będzie za późno żeby się uczyć - zawsze trzeba być krok z przodu jeżeli chce się coś osiągnąć Smiley
 • @crow6:taki, że jak będzie już możliwość, to będzie za późno żeby się uczyć - zawsze trzeba być krok z przodu jeżeli chce się coś osiągnąć Smiley

  Drugi powód - dlaczego ograniczasz się do Polski?

 • WojtasWojtas

  @maciejgrabek:
  Ogólnie rzecz biorąc windows 7 nie jest jeszcze gotowym systemem operacyjnym, potrzebuje jeszcze dużo czasu by byc porownywaną z Androidem, Bada czy iOS. 
  100$ to bardzo dużo, w Android Market kosztuje ta przyjemnośc 25$

 • KrzysztofKrzysztof

  Rewelacja - dziękuję za włożoną pracę i świetnie przygotowany materiał!

 • Microsoft PolskaMSpl Microsoft Polska

  @Wojas: WP7 jest na pewno najmłodszym z systemów mobilnych i to trochę jakby nie doceniać dzieci bo są małe Smiley Każdy z systemów, które wymieniłeś przechodził swój okres rozwoju i oczywiście można je porównywać z WP7 ale wydaje mi się, że trzeba na to patrzeć bardziej perspektywicznie (jeśli chcesz kiedyś prowadzić własny biznes). 

  Jestem sobie w stanie wyobrazić, że WP7 z czasem podbije rynek tak samo jako jestem sobie w stanie wyobrazić ludzi, którzy umieścili swoje aplikacje na Marketplace i zarobili na nich kupę kasy. Jak myślisz to będą Ci, którzy robią to teraz czy kiedy fakt, że WP7 się sprawdził stanie się dla wszystkich oczywisty? 

 • grubygruby

  Pobrałem wersję High Quality WMV na dysk i podczas odtwarzania co jakiś czas znika na kilka sekund głos. Pod sam koniec już niewiele da się zrozumieć.

  Pytanie czy tylko ja mam taki problem czy też nagranie jest wadliwej jakości? (Sprawdzałem na Windows Media Player na Windows 7)

 • serwer porazka

 • Dla mnie spoko, bardzo przyjaźnie dla przeciętnego developera. Cool

Remove this comment

Remove this thread

Close

Comments closed

Comments have been closed since this content was published more than 30 days ago, but if you'd like to continue the conversation, please create a new thread in our Forums, or Contact Us and let us know.