Strategia wdrożenia Windows 8 (Cykl: Windows 8 dla specjalistów IT, odcinek 13)

Play Strategia wdrożenia Windows 8 (Cykl: Windows 8 dla specjalistów IT, odcinek 13)

The Discussion

 • User profile image
  ScorpionsB

  Panie Mariuszu kawał świetnej roboty. Obejrzałem do tej pory wszystkie filmiki i jestem zachwycony. Szkoda, że jest to tak słabo promowane, trafiłem tutaj dzięki temu, że dostrzegłem odpowiedni post na facebooku, inaczej by mnie to ominęło. Filmiki zawarte w wprowadzeniu powinny być dołączane do Windows 8, może wtedy ludzie szybciej przyzwyczaili by się do nowych rozwiązań i zobaczyli, że nowsze jest znacznie lepsze. Późniejsze filmiki powinny być puszczane w technikum, lepiej Pan wyjaśnia, niż większość nauczycieli. Czekam na kolejne ;)

 • User profile image
  adam1762

  Coś się Pan spóźnia Panie Mariuszu, widzę że to już norma, to nie w porządku wobec użytkowników, przynajmniej jakieś info.

 • User profile image
  masakra

  @ScorpionsB: Bardzo się cieszę, że filmiki się podobają Smiley Promowalismy je na początku (jak ruszaliśmy). Pewnie za chwilę znowu ruszymy z promocją. Co do tego pomysłu z technikum - to muszę pomyśleć nad tym, bo faktycznie robimy kilka pilotażowych projektów (m.in. praktyki) z technikami.

  @adam1762: No niestety życie zrobiło swoje i jestem aktualnie na urlopie z powodów prywatnych, więc pewnie kolejne odcinki pojawią się z opóźnieniem - za co przepraszam. Nie informowalismy o tym, bo nie bardzo byłoby jak i gdzie, ale nie zapomnialem o całej serii! I cieszę się, że jest takie oczekiwanie na kolejne odcinki!

 • User profile image
  ScorpionsB

  Kurczę musiał Pan mi o tym pisać, ja niestety właśnie kończę technikum ;D No cóż pozostaje mi oglądać kolejne Pana filmiki ;)

 • User profile image
  adam1762

  Myślałem że tych wykładów będzie więcej, a tu kicha, szkoda, bo zapowiadało się nieźle, ale wyszło jak zwykle. Duży minus stawiam za to.

 • User profile image
  MrOprz

  Czekam z niecierpliwością na kolejne odcinki serii !! jeżeli takowe się jeszcze mają pojawić...??

 • User profile image
  Andrzej

  Coś słabo widzę ciąg dalszy.
  Pewnie prędzej doczekamy się następnych okienek.
  8.1 już robi "puk, puk".
  Szkoda.

 • User profile image
  Fab

  a tam szkoda, 8.1 nie zmienia zbyt wiele, ten kurs dalej bedzie na czasie ;]

 • User profile image
  grucha

  Wszystko idzie już w dobrym kierunku. Okazało się, że przeszkodą jest niejaka Jagoda, nowo narodzona córka Pana Mariusza [gratulacje] Smiley .

  "(...)Nie przewidziałem czasochłonności tego + połączyło się to z tym wszystkim co opisałem. Ale jest plan, żeby do końca roku kalendarzowego zrobić do końca kurs Windows 8 poszerzony o elementy z 8.1(...)"

Add Your 2 Cents