Windows Store Apps (Cykl: Windows 8 dla specjalistów IT, odcinek 7)

Play Windows Store Apps (Cykl: Windows 8 dla specjalistów IT, odcinek 7)
Sign in to queue

Description

Zapraszamy na siódmy odcinek serii "Windows 8 dla specjalistów IT". Z niego dowiesz się o nowym rodzaju aplikacji dostępnych w Windows 8, czyli Windows Store Apps. Dowiesz się czym są, skąd użytkownicy mogą je mieć oraz co ważniejsze - jak Ty możesz instalować wewnętrzne aplikacje LOB tego typu w całej firmie oraz jak zarządzać takimi aplikacjami oraz dostępem do nich.

Linki z sekcji Polecam:

Autorem webcastów w tym kursie jest Mariusz Kędziora, Technical Evangelist w polskim oddziale Microsoft, który od 2007 roku wspiera specjalistów IT w zdobywaniu wiedzy z technologii serwerowych. Prowadzi bloga ewangelista.it

Pobierz bieżące wersje produktów

 

Pobierz wersje próbne najnowszych produktów

 

Embed

Download

Right click to download this episode

The Discussion

 • User profile image
  RedDevil79

  Rozumiem, że przy resecie komputera powiązanie z domeną pozostanie i SID będzie identyczny ??

  Ciekawe i przydatne opcje jednak problemem są klasyczne aplikacje, rozumiem założenia jednak szkoda, iż nie można było tego zrobić w inny sposób. Zwykły user nie będzie korzystał z recimg.

  Opisałeś, iż nie przywrócone desktopowe aplikacje pojawią się w formie listy na pulpicie (nie było go na demo) -> szkoda, że tego nie pokazałeś.

  A co z nowymi aplikacjami MSu takimi jak Office 2013, czy to jest metro czy jeszcze desktop ?? I jak to ma się do refresh ??

Add Your 2 Cents