Windows To Go (Cykl: Windows 8 dla specjalistów IT, odcinek 5)

Play Windows To Go (Cykl: Windows 8 dla specjalistów IT, odcinek 5)
Sign in to queue

Description

Zapraszamy na piąty odcinek serii Windows 8 dla specjalistów IT. Dziś rozpoczynamy kolejną część naszego cyklu - Nowości.

Dowiesz się wszystkich podstawowych informacji na temat nowej możliwości Windows To Go, czyli uruchamianiu systemu Windows 8 wprost z pendrive. Zobaczysz czym jest WTG oraz jakie ma wymagania sprzętowe i czym różni się od pełnej wersji Windows 8. Dowiesz się dla kogo jest to dedykowane, jakie wrażenia będą mieli użytkownicy oraz jak zaplanować i jakie są opcje wdrożenia tego rozwiązania w Twojej firmie.

Linki z sekcji Polecam:

Autorem webcastów w tym kursie jest Mariusz Kędziora, Technical Evangelist w polskim oddziale Microsoft, który od 2007 roku wspiera specjalistów IT w zdobywaniu wiedzy z technologii serwerowych. Prowadzi bloga ewangelista.it

Pobierz bieżące wersje produktów

 

Pobierz wersje próbne najnowszych produktów

 

Tags:

IT Pro, Windows 8

Embed

Download

Right click to download this episode

The Discussion

 • User profile image
  zzzz

  Jak na razie z punktu widzenia praktycznego odcinek nr 3 uważam za najlepszy. Obawiam się że Windows w wersji Enterprise to sobie mogę tylko w TV pooglądać choć w domenie ok 160 kompów mam. No cóż Polska dziwna kraj gdzie w przetargu kupuje się "na raty" i zazwyczaj systemy OEM.

  zzzz

 • User profile image
  masakra

  @zzzz: Szczerze żałuję, że przy całkiem sporym środowisku jednak nie masz Enterprise Sad Zwłaszcza, że sporo nowych opcji tylko tam jest dostepna...

  Co do praktyczności odcinków. W kolejnych odcinkach będą się pomału pojawiały różne krótkie dema.

Add Your 2 Cents