Blog Post

Microsoft Technology Summit 2010

Download this episode

Download Video

Description

Microsoft Technology Summit to doroczna dwudniowa konferencja dla specjalistów IT, programistów oraz menedżerów IT.

W czasie MTS wykłady prowadzili prelegenci z Polski i zagranicy. Konferencji towarzyszyły również laboratoria i warsztaty "Hands-on Labs". Uczestnicy mogli spotkać się z wystawcami MTS, czołowymi przedstawicielami branży IT. Swoje stanowisko miały również społeczności Microsoft (i było ono bardzo popularne).

Aby przekazać wszystkim klimat konferencji MTS członkowie społeczności Microsoft przygotowali krótki film pokazujący co się działo na MTS 2010.

Zapraszamy do obejrzenia.

Embed

Format

Available formats for this video:

Actual format may change based on video formats available and browser capability.

  The Discussion

  • User profile image
   wisnia

   Fajnie bylo przylozyc do tego reke Smiley

  • User profile image
   masakra

   No właśnie widziałem, że kilka osób przyłożyło do tego rękę. I nawet nie bali się wystąpić przed kamerą... Niektórzy - tak jak Tomek - nawet odważyli się kilka słów powiedzieć do kamery (a łatwe to nie jest).

   Dzieki raz jeszcze wszystkim za możliwość spotkania się i pogadania na MTS 2010. Fajnie przypomnieć sobie całość na filmie.

   PS. Dzięki dla Piotrka i Michała, którzy bardzo pomogli przy nagraniu tego filmu (Piotrek - scenariusz, nagrania; Michał - montaż)

  Comments closed

  Comments have been closed since this content was published more than 30 days ago, but if you'd like to send us feedback you can Contact Us.