Wprowadzenie do cyklu spotkań | Kurs Licencjonowania cz. 1

Play Wprowadzenie do cyklu spotkań | Kurs Licencjonowania cz. 1
Sign in to queue

Description

Zapraszamy na pierwszą część Kursu Licencjonowania autorstwa Sebastiana Wilczewskiego. Omówimy w nim tematykę poszczególnych odcinków oraz zakres wiedzy, jaki powinieneś już posiadać przed rozpoczęciem kursu.

Zapoznaj się z artykułem do tego webcastu: https://msdn.microsoft.com/pl-pl/library/licencjonowanie-narzedzi-deweloperskich.aspx 

Zobacz kolejny odcinek kursu https://channel9.msdn.com/Series/Kurs-licencjonowania/Przedstawienie-produktw-klienckich-Visual-Studio--Kurs-Licencjonowania-cz-2

Śledź cały kurs: https://channel9.msdn.com/Series/Kurs-licencjonowania

 

 

Embed

Download

Right click to download this episode

The Discussion

 • User profile image
  Tomek

  Witam,
  zapowiada się bardzo ciekawa seria podcastów. Po obejrzeniu samej zapowiedzi/wprowadzenia już nie mogę się doczekać kolejnych odcinków.

  Jedyne do czego muszę się przyczepić to dźwięk :) Musiałem pogłośnić wszystkie gałki na max'a. Może udało by się to jakoś poprawić.

  Pozdrawiam

 • User profile image
  tkowalczyk

  Witam,

  Również uważam, że to będzie bardzo ciekawa seria, gdyż porusza istotną tematykę o której się wie często "tylko ze słyszenia".

  Czekam na kolejne odcinki.

  pzdr

 • User profile image
  SebastianW

  W kolejnych odcinkach jest już lepiej Smiley

 • User profile image
  Krecik

  Pierwsze 4 minuty przedstawienie itd. to bezsensowna paplanina, którą można ująć w trzech zdaniach i dwóch slajdach. Może dobre dla humanistów. Dalej nie dotrwałem nie jestem cierpliwy, ale żądny wiedzy i konkretów.

 • User profile image
  SebastianW

  Krecik, ten podcast jest podcastem wprowadzajacym - jakby spisem treści. Konkretny są w kolejnych odcinkach - kilka z nich jest już opublikowanych. Zapraszam do zapoznania się z nimi.

Add Your 2 Cents